| ♥Anto* a întrebat:

Cu ce echipa tineti la Cupa Mondiala FIFA 2010?
oare Brazilia va mai face o victorie? Dar ce se intampla cu Ronaldo, Ronaldinho ei nu vor juca?

11 răspunsuri:
| T2S a răspuns:

Mie intotdeauna mi-au placut Franta si Spania...doar ca la ora actuala ibericii au cele mai multe sanse sa castige

| T2S a răspuns:

Mie intotdeauna mi-au placut Franta si Spania...insa la ora actuala ibericii au cele mai multe sanse sa castige cupa.

| oBanană a răspuns:

Salut!
Eu voi tine cu Argentina!
Sunt sigur ca Brazilia va face ceva!
Ronaldo nu mai joaca la nationala de vreo 2 ani ca e batranellaughing iar Ronaldinho e cam...grasut si nu l-a mai convocat(perioada sa de glorie a fost la FC Barcelona-acum joaca la AC Milan si nu mai e asa de bun ca inainte, a imbatranit si el). laughing)))
Sper ca te-am facut sa intelegi!

| Duhovnicul a răspuns:

Cu Franta happy. Imi place echipa lor, si anul` trecut am tinut cu ei si au ajuns in finala, erau cat pe ce sa castige titlul dar i-au batut italienii sad. Oricum sunt convins ca vor face spectacol si la acest mondial. Abia astept sa vad meciu astaziwinking Vizionare placuta iti doresc.

| Duhovnicul a răspuns:

Editia trecuta, scuze rolling on the floor

| Slowmotioon a răspuns:

Pai in mod normal Brazilia tongue...cu ea tin, dar sa nu uotam ca si spania e tare, aste-a 2 sunt favorite, si la jucatori ce ai zis u de ei, Se pare ca nu au fost Inclusi in, Lot, bine de La ronaldo nu ma asteptam sa il convoace deoarece e la sfarsit de cariera si nu mai da acel randament, dar In schimb Ma asteptam Pe Ronaldinho sa il convoace, la Ac Milan unde joaca e ft In forma, Si facea Fata la Mondial, Asta e va privi de la televizor, meciurile sad. Hai Brazil.

| vivalavida a răspuns:

Germania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Una dintre Italia, Spania, Argentina si Brazila va castiga CM.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spania castiga sigur, la ce jucatori are!
Si cu Xavi si Iniesta mijlocasi si Torres in fata bate tot!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Argentina

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Messi