| Johnny_6115 a întrebat:

Am windows xp, la cs 1.6 cand intru pe el imi da eroarea asta : The instructions "ox5echzald8" refereccted memory at "0X000000504" The memory could not be read. Ar putea si fi de la placa video? Mentionez ca am 1, 85 ghz si 1 ram si imi mergea inainte cs-ul. Am placa video amd. Dau fundita binentels!

2 răspunsuri:
| Verdant a răspuns:

Incearca alt cs, daca ai un cs 1.6 normal, incearca altceva, de exemplu CS Romania. Daca nu ai cs 1.6 normal instaleaza-l de pe un site sigur, primele link-uri care iti apar cand scrii pe net Counter-Strike 1.6.
Sper ca ti-am fost de ajutor, bafta si sa nu joci cu coduri!

| Johnny_6115 explică (pentru Verdant):

Am incercat 5 cs-uri diferite si aceeasi eroare...