| Teemo98 a întrebat:

Amo problema cu internetul.Deci eu cand ma conectez la internet de abia se conecteaza,in fine,google,facebook, aste pe net merg, dar am incerc sa downloades si sa instalez cateva jocuri si nu a mers. Zicea ca e problema de la conexiunea la internet.Jocul era league of legends si zicea ca nu se poate contecta de la firewall( sau ceva gen) iar la ETS2 si WOW zice ca sa verific conexiunea netului si da o eroare.Va rog ce sa fac. FUNDA!

1 răspuns:
| Ologu a răspuns:

Intra aici :Control Panel\System and Security\Windows Firewall si dezactiveazal vezi daca iti merge dar nas recomanda sa faci asta