| GaaraOfTheSand a întrebat:

Are cineva un program pentru video (sa faci video)
Dau Funda! Scuzati categoria nu stiam la ce categorie trebuie...

Răspuns Câştigător

Fraps pentru filmat si Sony Vegas Pro 11 pentru randat. FUNDA?

| GaaraOfTheSand explică (pentru UnknownNickname):

Ma ajuti sa vad cum se foloseste ca poate iei Funda!happy

4 răspunsuri:
| Grimmjow69 a răspuns:

Eu zic că cel mai bun e Avid Liquid. Am un prieten care zice că cel mai bun e Windows Movie Maker. Vecinul zice că cel mai bun e VirtualDub. Nevastă-mea zice că e BS Player big grin.
Întrebarea e ce program de editare video îţi satisface ţie necesităţile, rulează bine pe sistemul tău, şi nu în ultimul rând care îţi place ţie.

| GaaraOfTheSand explică (pentru Grimmjow69):

Vreau sa pot face video...Link?

| GaaraOfTheSand explică:

Asta ce face?