| anonim_4396 a întrebat:

Are cineva vreun cont (mai bunicel) de batlleknight sau the west pe care nu se mai joaca? Am avut si eu destule, foarte bune, dar s-au sters din cauza inactivitatii. Daca aveti si nu va mai jucati, poate mi-l dati mie, mi-e foarte drag de aceste jocuri si as vrea sa ma reapuc.

1 răspuns:
| aXy99 a răspuns:

As dori unul de battleknight pe noul server(8), mi s-a banat contul cateva zile si raman prea in urma. Stiu ca multi se lasa si abandoneaza conturile, ar fi frumos daca le-ar ceda.