| THERolf a întrebat:

as avea o intrebare, vreau sa imi ieu un notebook, si vreau sa stiu cam ce jocuri merg pe el, adica daca ar merge Far Cry 3, BF 3, Black Ops 3, Nfs Most wanted 2012 din astea mai noi.
deci astea sunt specificatiile notebookului:
Intel Core 2 Duo T6400
Frecventa procesor 2000 Mhz
2 Gb Ram
Placa VIDEO Dedicata: Ati HD 3470
memorie video : 512 mb
Dau FUNDA, celui care imi spune cel mai repede niste jocuri care sa imi mearga si daca o sa-mi mearga si jocurile de mai jus ( far cry 3 etc.)

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa mearga jocurile acestea. Are placa vidoe slaba

| LeganzaMoonwalker a răspuns:

Salut!
Placa ta video este idn pacate slaba..este o posibilitate mica de a-ti merge toate aceste jocuri, ar in acest caz...la minim! Procesorul este singurul lucru bun.
Succes!

| anonimguy3 a răspuns:

E slab degeaba iti iei notebook pentru ca ala nu a fost creat pentru gaming ci pentru portabilitate un fel de smartphone combinat cu un laptop mai mic, deci nu nu o sa iti mearga nici unu din jocurile alea.

| Deknar a răspuns:

Nu duce nici la cele mai mici detalii.Notebook pentru gaming, serios?

| THERolf explică:

Iau*

| rafael96 a răspuns:

Toate is slabe, procesorul ii slab, rami is putini iar placa video este slaba si ea.Nu o sa-ti mearga nici unul din jocurile de mai sus.
P.S: NU este Black Ops 3, doar pana la Black Ops 2 au ajuns. laughing