| minteuandedouaori a întrebat:

Sal big grin am 1 gb ram ddr2 si o placa video intel gama geniu 4500HD si procesor 2.00 ghz single core imi merg unele jocuri sacadathappy si vreau sa mai cumpar 1 gb ram o sa mearga mai bine jocurile respective sau tot asa sacadate? Am notebook!

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Da,o sa mearga putin mai bine, dar nu chiar mult. O sa se vada putin diferenta.

| ΔH a răspuns:

Problema e de la placa video nu de la ram.
Poti sa-i pui si 4gb ram, degeaba.

| geo691 a răspuns:

Foloseste game booster

| Claudiu2011 a răspuns:

Nu cred ca o sa ti mearga mai bine jocurile alea. poate o sa ti mearga mai bine sa umbli pe el asa dar nu si pentru jocuri.si eu am laptop de la Toshiba si am 2 gb ddr3 si placa video incorporata si ma chinuie tare la jocuri.eu cred ca nu o sa ti mearga mai bine la jocuri.