| Soantzzy a întrebat:

as avea si eu o curiozitate, de unde pot lua si eu jocuri cu trenuri, tramvaie gen simulatoare ca pe yt tot vad dar eu nu gasesc... Multumesc

Răspuns Câştigător
| LPCTSTR a răspuns:

Site-uri gasesti si sunt multe, insa cele mai bune, active si sigure sunt IGGGAMES(care contine si pcgamestorents), Skidrow si OceanOfGames.
Cat despre jocuri, am jucat Voxel Tycoon, foarte adictiv happy La inceput e nasolic ca poti sa transorti marfa cu masinile pana ajungi la trenuri.
Ar mai fi si Cities Skylines, dar nu-i atat de mult bazat pe transport.

1 răspuns:
| Vladut2000L a răspuns:

Train simulator 2019