| WantToPLAY a întrebat:

As dori cateva jocuri pentru acest sistemtonguerocesor Intel Pentium P6100 2x2Ghz,Placa Video Nvidia Geforce 310m 1GB Cuda, 500GB HDD, DirectX 11/10, Windows 7 64bit.Multumesc FUNDA pentru cele mai bune jocuriwinking.

1 răspuns:
| CobraDl a răspuns:

1,Quake.
2.Gta san andreas sau samp (e aceeasi chestie doar ca multyplayer).
3.Call of Duty 4 (Sau versiunile mai vechi..Inclusiv 4 iti merge).
4.Counter Strike 1.6 (sau versiuni mai vechi ).
5.Roblox.
Eu am dat doar 5..pentru ca, nu ai specificat ce gen de jocuri preferi. Poti cauta mai multe topuri cu jocuri pe : google sau yt. Funda?hee hee