| nBogda2000 a întrebat:

Am instalat Mafia 2 dar nu porneste. Apare ca lucreaza dar dupa nu se intampla nimic. Ce trebuie sa fac?

Intel Pentium P6100, 2GB RAM DDR3, nVidia GeForce 310M CUDA 1GB, Windows 7

3 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

NU E DE LA windows, e de la laptop, e destul de slabut. Vezi ca are tehnologia optimus, sa nu fie de acolo. 2: instaleaza un update, s seetarile sa le ai pe minim, iar pHisix pe off.

| Anonymus314 a răspuns:

Poate nu-i compatibil cu windows 7, ruleaza-l in compatibility mode.

Click dreapta>propreties>compatibility mode.

| nBogda2000 explică (pentru Anonymus314):

Am sa incerc.Mersi