| MESSI_4591 a întrebat:

as dori sa aflu cam cate monede de dragon vine de 1 euro. ca vreau sa dau sms si nu stiu cat imi ia pentru 70 de monede de dragon sau 60 cine zice fundatongue ...am auitat sa precizes monedele de dragon pentru metin2fun

1 răspuns:
| 勒兹万 a răspuns:

Scuze ca ma bag, dar eu te sfatuiesc sa nu dai nimic, gandeste-te ca serverul ala e facut pentru donatii ca sa doneze toti prostii...parintii tai probabil au muncit ceva pentru aia 1 euro ca tu sa ii dau pe un item intr-un joc cand oricum stii ca se va inchide, daca tot vrei sa bagi bani baga pe oficial dar pe private nu are rost sa donezi ca oricum stii ca dupa un timp se vor inchide...