| ExpertGames a întrebat:

As dori sa aflu,pe ce joci mai bine, este mai tare grafica si ruleaza mai bine XBOX 360 sau PC?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| veselie a răspuns:

Recomand consola pentru asta, deoarece nu e bine optimizat pentru pc.

3 răspunsuri:
| banditu1997 a răspuns:

PC are cele mai bune grafice si se misca cel mai bine dar depinde daca ai bani pentru ca un pc pe care poti juca farcry3 sau Metro last light la ultra ar costa in jur de 2000 de euro sau mai mult...pe xbox grafica e mai slaba pot sa spun ca se vede clar diferenta intre xbox si pc dar pe xbox merg toate jocurile dar este mai greu trebuie modat si sa cumperi cd-uri sa le arzi pe el.

| ExpertGames explică:

Este vorba de jocul Assassin's Creed's III

| veselie a răspuns (pentru ExpertGames):

Recomand consola pentru asta, deoarece nu e bine optimizat pentru pc.

| bogdan619guy a răspuns:

cboc clar.
pe pc ai nev de o gramada de cerinte si costa mult. si pe xbox joki ce vrei si graficile sunt la fel
FUNDA?