| rubba a întrebat:

as dori sa aflu si eu pe ce iteme pica inteligenta, metin2ro.

Răspuns Câştigător
| FOCamo222 a răspuns:

Pe Papuci nu pica Pica pe Colier 38 Cercei de 54 Arma Scut

4 răspunsuri:
| xGeox a răspuns:

rolling on the floor nu prea pica stai linistit. incearca server privat 4yoursmt2 acolo sa cumperi bonusuri cu care sa iti baigi INT pe ce vrei u si cat vrei. si cresti pe ala intr-o ora ai deja lv 80

| BucurAlex1991 a răspuns:

Inteligenta pica doare pe Scut, Colier, Arma si Armura. Funda?

| akatsuk1 a răspuns:

Int pica pe papuci, scut, cercei si colier funda plz?

| rubba explică:

Intr-un final am aflat si eu, oricum multumesc pentru raspunsuri, am dat fundita lui FOCamo222 pentru ca raspunsul lui era adevarat.