| dizzy1714 a întrebat:

as dori sa cumpar Battlefield 4 Premium Edition pentr PC dar nu doresc versiunea care continue CDKEY in cutie, ci versiunea cu CD/DVD in cutie. De unde as putea sa-l cumpar?

3 răspunsuri:
| Iulian_Nicusor_1998 a răspuns:

Asta depinde unde stai, de exemplu eu stau in Constanta si pot sa cumpar jocuri de genu din marile mall'uri, gen Maritimo, city parca mall, doraly, etc., sunt stand'uri de genul unde jocul vine in cd/dvd.

| dizzy1714 explică (pentru Iulian_Nicusor_1998):

Stau in Baia Mare, dar vreau sa-l comand online.As vrea un site cu versiune Premium.Dearece nu il gasesc deloc.

| dizzy1714 explică (pentru Iulian_Nicusor_1998):

Un site de incredere.