| xbastanu a întrebat:

As dori sa îmi deschid un canal de gaming pe youtube. Nu prea stiu ce jocuri sa joc. Daca as juca jocuri fara bani as face subscriberi? Sau sa joc jocuri cumpărate de steam? Si cam ce jocuri sunt foarte vizionate?
Ofer FUNDA celui mai bun răspuns.

Răspuns Câştigător
| FeliciaCorinaA a răspuns:

Buna! Te sfatuiesc sa alegi Dota2 de pe steam apoi daca ai ceva banuti de cheltuit sa cumperi CS si GTA. Insa, daca ai decis sa iti faci un canal de gaming nu o face pentru vizitatori ci pentru ca chiar iti place ceea ce faci. Daca esti superficial intr-o chestie care ii implica si pe ceilalti nu vei reusi niciodata.

3 răspunsuri:
| Kenya a răspuns:

Jocuri cumparate de pe steam ar fi super ok.
Jocuri horror gen Outlast parerea mea laughing
Dota2 si Lol de asemenea sunt populare pe yt.

| xbastanu explică:

Ok mersi mult de sfat

| darius55555 a răspuns:

Pai jocuri fara bani poti sa iti iei Minecraft, sau jocuri cumparate CS:GO, GTA.S-au dintre jocuri horror poti sa faci Outlast.