| aditzu111 a întrebat:

as dori sa va intreb ceva mi-am instalat crossfire acum o luna apoi mi-am instalat iar windowsul din cauza unor probleme, iar acu imi da eroarecand intra in el, in eroare imi scrie : File is changed :W[2007]L[0]crossfire. exe iar aceasta eroare imi da la hgwc, intru in joc se fac incarcarile si cand ar trebui sa intre in crossfire imi da eroare cine imi rezolva problema dau funda, daca se poate mai bine imi lasati id, pentru a discuta mai bine

9 răspunsuri:
| stefanioneci123 a răspuns:

Probabil este ca tiai mutat fisierul instalat adi corssfire folderul in alta parte si acum nul mai gaseste reinstaleazal si nu mai muta folderul si o sa mearga.

PS:Jocul este virusat jucam si eu dar m-am lasat din cauza asta.

| aditzu111 explică:

O sa incerc si daca o sa mearga o sati confirm si iti voi da funda

| aditzu111 explică:

Stefan na mers cea ceai zis tu imi da in continuare si am uitat sa spun, cand il inst. se instaleaza tot, iar apoi cand intru in el se face un update la patch cand se face atunci update apare o eroare la terminare Wrong CRC. ceva de genu,,, alte raspunsuri? va roooooog

| marcusovi a răspuns:

Ti-ai instalat cd de la placa video si cea de baza ca daca nu le instalezi atunci nu tare ai sanse sa joci multe jocuri
pentru ca la multe le trebuie directx

| aditzu111 explică:

Marcusovi nu prea inteleg ce scrii dar de directx l-am instalaqt dupa un cd cu drivare, daca poti sa-mi dai id tau sa-mi explici mai bine de ce cd vorbesti :d

| lvl1000 a răspuns:

Aditzu ca REGULA GENERALA :
1) noteaza-ti ce componente ai
2) ia cd-urile cu driveri ce au venit cu ele. DIntr-o miscare scurta arunca-le la gunoi. Sau pune-le undeva unde sa nu ai treaba cu ele.

In 99% din cazuri cand ti-ai cumparat calc./componenta driverul de pe CD este deja expirat.
Cauta-ti pe net direct ultima varianta de driver/direct X

| aditzu111 explică:

Lv1000 o sa incerc varianta ta

| stefanioneci123 a răspuns:

Aditzu111 stiu de la ce e mi-a aparut si mie cand il instalezi face si antivirusul o chestie il scaneaza pentru ca are virusi til sterge automat ar trebiu dfaca vrei sa joci neaparat sa iti iei un alt antivirus mai prost care nu il detecteaza nu iti zicea ca l-ai muatat iti spunea ca nu mai exista in pc incearca sa faci asa si sigur iti merge dar nu iti recomand pentru ca este visrusat si te zgari pe ochi cand vezi toti codati su speed

| aditzu111 explică:

Stefan nu folosesc antivirus si lv 1000 am inst.un directx foarte bun dar mi-a aparut in continuare eroarea, nu-mi pasa ca are virusi vreau sa joc