| FraNNNNNk a întrebat:

In weekend sambata si duminica jucam fara nici o problema Crossfire Europe. Azi luni, la ora 14:00, dupa scoala voiam sa intru pe crossfire, insa imi dadea eroare : CF_SGIN, si apoi iar CF_SGIN : download error. Din ce cauza este si cum pot rezolva? sad Raspundeti repede va rog sad

4 răspunsuri:
| neverwinter a răspuns:

Pai daca iti face asa si dupa ce dai un rr la PC inseamna ca ti s-a stricat clientul de crossfire...

| FraNNNNNk explică (pentru neverwinter):

Am dat rr la pc si tot problema asta. am executat si patcher_cf sa vad daca e din cauza patch-ului, la instalat si pe ala si tot problema asta.

| FraNNNNNk explică (pentru neverwinter):

Am dat rr dar tot face asa. Si cum adica s-a stricat "clientul"? Cum rezolv? sad

| neverwinter a răspuns (pentru FraNNNNNk):

S-a stricat clientul adica nu mai merge... trebuie sa il iei iar