| NeBuNDeMic a întrebat:

as dori si eu un joc de tunat masini bmw sa pui kit m3...vw golf sa faci drifturi fara nfs tdu masini din astea frumoase funa plzzzzz

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Era un joc super misto se numeste SLRR ( Street Legal Racing Redline ). Iti faceai masina tu ii puneai motor / suspensii si absolut toate chestiile iar apoi mergeai faceai curse si castigai bani. Erau curse de drag dinalea lungi si de strada adica printre masini si asa. Doar ca nu sunt masini gen BMW si din astea romanesti. Dar este o versiune 1.3 parca iar acolo sunt masini romanesti dar iti poti lua tu ce masini vrei dupa ce descarci jocu dai pe google SLRR mods si sunt acolo siteuri cu masini cate vrei. Funda? happy