| WlAdUwTzZ a întrebat:

As dori un plugin pt cs 1.6, pluginul fiind amx_ss nick nr. poze id la care sa trimita poze. Multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| ChangeName a răspuns:

Poftim WlAdUwTzZ.
http://raii.ro/forum/showthread.php?tid=591

Merge pluginul, il am si eu la mine pe sv.

Daca mai ai nevoie de orice plugin sau daca ai orice fel de problema legata de servere de cs sau cs-uri contacteaza-ma la id-ul r.cretescu.
Succes cu serverul.

| MeritiUnOs a răspuns:

Amx_ss este o comanda dintr-un plugin, acel plugin fiind AMX. Chestia cu id-ul si astea sunt facute si ele printr-o comanda. Mi se pare ca e amx_tsay si apare pe ecran cu alb sau ce culoare pune adminul. Mai este si amx_say si apare in chat. Sper ca te-am ajutat!

| WlAdUwTzZ explică:

Ai inteles gresit, doresc pluginul amx_ss care sa ii scriu numele nr de poze care sa fie facute si id la care sa trimita. Ex amx_ss player 5 abc_ed