| JustGangster a întrebat:

Cum fac poze la cs? Adica nu cu comanda amx_ss sau screenshot sua snapshot. As dori o alta metoda. Ma ajuta cineva va rog, multumesc!

Răspuns Câştigător
| BlackNinja a răspuns:

Poza se poate face in urmatorii pasi:
1.Cand ai CS-ul pornit apesi butonul "Print Screen"(de pe tastatura)
2.Deschizi programul Paint(se instaleaza odata cu windows-ul deci ar trebui sa il ai)
3.Dai un clic stanga pe portiunea aia alba unde ar trebui sa desenezi si apesi Ctrl+V. Dupa asta poza ar trebui sa apara acolo.
4.Ii dai save la poza.