| Jonwtg a întrebat:

As dori un program sau ceva cu care sa imi pot filma ecranul in 720p. De preferabil pentru android, dar puteti da si pentru windows sau pentru amandoua. Si apropo, nu ma luati cu Bandicam sau Mobizen. Multumesc Anticipat!

Răspuns Câştigător
| Danzell a răspuns:

Da ce are bandicamu? eu pe asta il foloseam si la munca.

mai ai camstudio, fraps, pana si windowsul are un screen recorder

pentru android ai aici mai multe exemple, ca na... google search...
http://www.androidauthority.com/best-screen-recording-apps-600838/
din astea am folosit AZ si SCR

1 răspuns:
| Jonwtg explică:

Bandicamu nu il vreau fiindca are watermark si plus am vazut unele videoclipuri care erau filmate cu bandicam si aveau 480p. Poate mi s-a parut, nu stiu...