| NextGen a întrebat:

as dorii sa imi ziceti si mie ce ati alege intre Xbox 360 si acest laptop http://www.pcgarage.ro/......inux-grey/

Normal sa imi ziceti si asa din punctul de vedere pentru jocuri si grafica

La jocuri care este mai potrvit?
La grafica care este mai potrivit?

Dau funda!

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Da, foarte inteligent, crezi ca daca se joaca laptopul ala tine mai mult de 2 ani, maxim 3?
@NextGen: Eu unul mi-as lua un PS3, sau as face un desktop decent pentru jocuri. Bine, nu e cazul sa fac asa ceva, am un desktop decent pentru jocuri, de consola nu am loc/nevoie.

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Pentru jocuri si grafica ia Xbox 360 plus ca un laptop nu e bun de gaming.

| 98Enigma a răspuns:

Ia laptopul....intr-un an, 2 apare alta generatie de console deci nu parea are rost sa-ti iei xbox+ca jocurile pe el sunt foarte scumpe...

| KodrutZ a răspuns (pentru 98Enigma):

Da, foarte inteligent, crezi ca daca se joaca laptopul ala tine mai mult de 2 ani, maxim 3?
@NextGen: Eu unul mi-as lua un PS3, sau as face un desktop decent pentru jocuri. Bine, nu e cazul sa fac asa ceva, am un desktop decent pentru jocuri, de consola nu am loc/nevoie.

| Alexkidoo a răspuns:

Eu zic laptopul