| FoXxEr a întrebat:

As Dorii un Metin2 PVM, daca stiti vreunu, level max.99 sau 127, Ratele sa fie mari:300+ (Toate ratele) Itemele sa le faci usor, sau sa le gasesti in Shop Exemplu:Battle,Otel,King,Pose, E bine daca are otel si si iteme de 65, sa fie Non-Stop, Non-Hamachi, daca stiti metine dupa detaliile de mai sus,lasati un link, sau numele metinului, daca nu implineste toate detalii, nu are nimic, sa fie asemenator ca ce am scris mai sus! Multumesc

4 răspunsuri:
| HuNterukh a răspuns:

Iti recomand Metin2 AllStars. http://metin2allstars.com

| FoXxEr explică (pentru HuNterukh):

Am spus ca vreau un Metine lvl max 99 sau 127, sa faci itemele usor, Metin2 Tim, Faci greu itemele, levelu, si banii, as vrea un Metin Mai Usor!

| 98klaw98 a răspuns:

Mt2 epical happy

| Innay a răspuns:

Aaa metin 2 tim?=)