| alynutzu20 a întrebat:

Salut vreau sa-mi cumpăr un xbox360
dar am câteva intrebari
am auzit ca iti trebuie un cablu ca sa îl conectezi la un monitor de pc,de unde as putea cumpăra acel cablu?
Jocurile trebuie neapărat descărcate sau sunt si descarcabile?
sa îl iau din țară sau din afara?
dau funda, ms mult

4 răspunsuri:
| alynutzu20 explică:

De ce zici sa iau ps3? jocurile mai ieftine gasesti si pe net sau ce? măcar lamureste-ma

| DenisIonut01 a răspuns (pentru alynutzu20):

Te-ai prins si singur, hai ca esti baiat destept nu trebuie sa zic si eu happy. Da poti pune jocuri free pe el

| AlexShadow26 a răspuns (pentru alynutzu20):

Zice sa cumperi ps3 pentru ca la ps3 nu trebuie sa platesti lunar ca la xbox dar sa nu uitam acel an negru de la ps3 in care puteai sa faci orice ca nu intra pe online + un lucru deranjant la ps3 e cum dracu sa ajunga sa aiba lag pana si in meniu... ma rog daca vrei sa cumperi xbox poti sa il cumperi din tara sau afara nu e nici o diferenta daca vrei jocuri gratis pe el trebuie sa il modezi preferabil cand te duci sa il modezi sa zici ca vrei lt 3.0 pentru ca asa o sa poti sa bagi tu jocuri pe cd-uri de 8 gb si o sa pacalesti consola si mai e o modare care o sa poti sa bagi jocuri prin stick dar nu o sa mai poti umbla pe net de la xbox adica o sa primesti ban daca ai ban poti sa joci doar jocuri singleplayer daca cumperi ps3 tot la fel trebuie sa il modezi la inceput daca o sa cumperi consola originala o sa primesti o luna gold free (Gold e o subscriptie care se plateste lunar si costa 38 de lei sau poti sa cumperi pentru un an intreg dar mai bine cumperi de o luna ca poate nu o sa te mai joci o perioada pe el si ca sa nu dai bani aiurea) la ps3 nu trebuie sa platesti dar faza e ca ei au multe probleme cu serv si hackeri in jocuri gen killzone call of duty etc. bafta

| DenisIonut01 a răspuns:

Cumpara-ti un ps3 si lasa prostiile laughing cablul acela il gasesti si pe piata, tocmai.ro,olx.ro,publi24.ro