| XxxBestKillerxxX a întrebat:

As vrea sa imi iau un mouse wireless pentru ca mereu mi se strica mufa USB sau cablul asa ca am ales acest mouse de pe Emag http://www.emag.ro/mouse-wireless-rapoo-3710p-negru-1420 27/pd/E2NSNBBBM/ vreau sa stiu daca se merita un mouse wireless sau unul cu cablu?
Si daca ati putea sa imi recomandati unul bun pana in 110 lei de pe eMAG.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acesta e un mouse foarte bun are o rezoluti foarte buna, in plus fat de cele cu fir are : o mobilitate mai bun, control de la distanta etc

1 răspuns:
| Igescu_Andrei_Iulian_1996 a răspuns:

Cel pe care l-ai ales tu mi se pare extraordinar. E foarte bun! E mai bun un mouse wireless decar unul cu calbu. ai multe avantaje : poti sa umbli de la distanta pe calculator/laptop, nu te mai deranjeaza cablul, fiteza de miscare a mouse-ului creste. etc. Sper ca te-am ajutat... big grin Funda?