| anonim_4396 a întrebat:

Pentru cei ce detin un astfel de mouse http://www.emag.ro/......E3NSNBBBM/ sau ceva de genul ce parere aveti despre el?
Vreau sa schimb vechiul mouse cu unul nou, fara fir si cu touch.Sunt mai bune si mai usor de utilizat mouse-urile cu touch, iar bateria cam cat tine daca e utilizat zilnic?
FUNDA!

1 răspuns:
| Th3Li0N a răspuns:

In primul rand are o dimensiune medie, nu este gaming nu este asa comod este prea jos.Bateria tine cont de ce baterie cumperi tu. Este usor incomod este pentru mana lenesa si imposibil de jucat counter strike sau alte shootere