| alexutzul a întrebat:

As vrea sa imi recomandati si mie niste jocuri gen MMORPG sau RPG sa fie online dar nu Metin2 si sa poti sa joci 1v1 sa fie pe victorii ceva de genul.

4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

1v1 in jocuri mmorpg se numeste duel. exista 1v1 in toate mmorpg-urile, team vs team (ca battlegrounds in WoW), faction vs faction (ca in Shayia).
Ce jocuri am jucat si mi-au placut, Shayia - acolo ii bataie light(humans+elves) vs dark(veil+deatheaters), Rappelz - acolo factiunile dark si light sunt aliate intre ele, dar exista batalii intre ghilde pentru a stapani dungeoanele din joc, 9 Dragons, un joc fain cu tema orientala+martial arts, sunt 6 case grupate in doua factiuni, poti fi luptator shaolin, tao, eu vreau sa ma apuc iar sa ma joc ala.
Mai sunt o gramada, mi-au mai placut si Cabal, Dekaron, etc.

| Zenithf a răspuns:

Si WOW poti juca acum gratis, sunt servere private, de WotLK, Cata, chiar si de MoP.

| Planta55 a răspuns:

Continent of the ninth
Epicduel

| Stefan_Stef_1996 a răspuns:

Continent of the ninth ( c9 )