| EU1139 a întrebat:

As vrea sa intreb daca ma poate ajuta cineva sa-mi schimb desinger-ul la facebook in cel nou.Eu il am inca pe cel vechi si am cautat o gramada vreo aplicatie sau ceva de genu' pentru al schimba dar nu am gasit nimic...

Răspuns Câştigător
| YooCata a răspuns:

Uite aici http://www.facebook.com/about/timeline :) noul profil cronologic :D intri pe site si meri in jos si o sa vezi un buton pe care scrie "get timeline" (sau ceva de genu...) apeci acolo si te pui pe editat la noul tau profil :) ATENTIE: cronologia apare dupa 7 zile dar meri sus de tot la tine la profil si o sa-ti apara o fereastra cu care postezi cronologia automat :) bafta (fundita?)