| VasyBlueLighT a întrebat:

As vrea sa ma ajutati cu ceva.Cum fac si eu la The Sims 2 petrecere, cum pun masina(am vazut pe youtube in unele videoclipuri ca in sims 2 sunt masini)? FUNDA!
Spuneti-mi si mie va rog daca stiti.

Răspuns Câştigător
| sylar2007 a răspuns:

Buna! ma bucur ca mai sunt oameni care joaca sims 2:Xpt a avea masini iti trebuie sims 2 nightlife. fara el nu poti sa ai masini.ti se dau 4 masini, iar daca mai vrei si alte masini intri pe http://www.modthesims.info/browse.php?f=432&showType=1&gs=1 iti faci cont, descarci gratuit ce masini iti plac, apoi intri in my documents la ea games intrii la sims 2 apoi iti faci un folder pe care il numeste Download(cu D mare altfel nu iti recunoaste jocul)bagi acolo ce ai descarcat. apoi faci click pe butonul din dreapta de la mouse si dai extract here(daca nu ai instalat winrar instaleaza-l si apoi faci asta)chiar daca descarci de pe site-ul asta tot trebuie sa ai sims 2 sims 2 nightlife pentru ca ala are EP-ul pentru jocuri

| VasyBlueLighT explică (pentru sylar2007):

Eu am the sims 2 normal...as vrea sabag masini in el..trebuie neaparat sims 2 nightlife? Spune-mi si mie te rog

2 răspunsuri:
| ExEquTeR123 a răspuns:

Nu stiu funde? glumesc pai cauta pe net