| RaduEmanuel a întrebat:

As vrea sa ma apuc de World Of Warcraft, dar nu stiu sa joc. Intrebarea este, jocu este gratis? Daca da, de unde il iau? Si vreau si un mic tutorial sau ghid cum ma pot juca, si cu ce joc seamana, nu vreau neaparat sa imi ziceti cu ce joc seamana dar daca stiti va rog sa imi spuneti. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| CuriousStuff a răspuns:

Originalul nu e gratis, trebuie sa platesti lunar vreo 12 euro. Dar sunt multe servere private. Iti recomand cel de la freakz.
www.wow-freakz.com/
E plin de romani si o sa te ajute ei cu orice intrebare ai.