| OrionM6 a întrebat:

Ok, uite care-i ideea, m-am decis sa ma apuc de World of Warcraft (pe blizzard, nu pe servere private - stiu ca trebuie sa-l cumpar) iar intrebarea mea ar fi urmatoarea, la care am rugamintea sa raspunda doar cei in cunostiinta de cauza:

Ce trebuie sa cumpar mai exact pentru a juca pe penultima expansiune (Cataclysm)? Trebuie sa cumpar vanilla cu tot cu urmatoarele expansuni pana la cataclysm, sau e de ajuns sa cumpar expansiunea pe care vreau sa joc?

Raspunsul care explica cu detalii, sau macar e destul de clar pentru a ma lamurii primeste funda, etc, etc. Mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
| VasileMacelarul a răspuns:

Da dupa ce iti faci cont si dai upgrade apesi pe butonu add a game si dupa bagi cd keyurile.

Sper ca te-am ajutat happy

2 răspunsuri:
| VasileMacelarul a răspuns:

Trebuie sa cumperi toate expansiunile, fiecare expansiune are un cod pe care trebuie sa il scrii.

| OrionM6 explică (pentru VasileMacelarul):

Mai exact unde trebuie "sa-l inscriu"? pe battle.net cand imi fac cont?

Oricum mersi de raspuns happy

| VasileMacelarul a răspuns (pentru OrionM6):

Da dupa ce iti faci cont si dai upgrade apesi pe butonu add a game si dupa bagi cd keyurile.

Sper ca te-am ajutat happy