| Theodor_Teo_1977 a întrebat:

As vrea sa-mi cumpar cs:go, o sa imi ruleze pe:Intel Celeron quad core processor N2930(up to 2.16 Ghz)
Intel HD Graphics
4 Gb DDR3 L Memory
500 GB HDD
P.s:un prieten mi-a spus va o sa-mi mearga cu tot cu setarile facute, de la 30 fps panal la 100! E adevarat?

3 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Te minte, sau nu se pricepe. Nu ai placa video, asta e cel mai nasol. Mie fara placa video, adica pe un Intel hd graphics (placa integrata) imi mergea cs 1.6 cu 30-40 fps. Deci daca e sa iti intre in joc nu va fi jucabil, si pentru cs ai nevoie de fpsuri multe.

| ApenAlfred123456789ApenAlfred a răspuns:

Nu îți merge