| S00K a întrebat:

As vrea sa-mi fac un canal de youtube pe care sa postez diferite ciudatenii din lume, Top-uri, cum sa?... etc. Cum face Atentie, cad mere! Vreau sa-mi dati un nume pentru acesta ( de preferat sa nu fie folosit )

2 răspunsuri:
| Mihalache_Iulia_Gabriela_2000 a răspuns:

Top 8,10, 15 cat vrei tulaughingsau dupa poti pune de exemplu, tipologi sau lucruri cum vrei tu

| S00K explică (pentru Mihalache_Iulia_Gabriela_2000):

Nu prea as vrea cu Top. si eu m-am gandit la asta si nu prea suna bine. ceva gen Dincolo de limite, CuriosityLand etc...dar sunt luate happy Sper ca m-ai inteles si poate ai si tu niste idei de genu ca sa mi le spui si Funda e atawinking