| sNk17 a întrebat:

as vrea sa pun o intrebare despre metin2. Astazi mi-am facut un sura si as vrea sa stiu care dintre magiile la sura sunt mai bune arme magice sau magie neagra? as vrea sa stiu si in ce ordine fac magiile la m,g, p... vreau sa mentionez ca metinul este metin2 hard core si vreau cu magiile care mi le spuneti sa pot rezista si la pvp si la pvm. Funda+vot celui care ma ajuta! Multumescbig grin

4 răspunsuri:
| polisul a răspuns:

Arme magice sunt mai bune deoarece au lovitura mai buna si au mai multe lucruri de atac corporal.

| ImiPlacToate a răspuns:

Arme magice

| enerky a răspuns:

Magia arme e buna la pvp si magia neagra pentru pvp funda?

| spaghetty a răspuns:

Magia neagra este PVP
Arme magige PVM
Un sura este MULT mai bun PVM si PVP decat celelalte rase.