| Anonymm1597 a întrebat:

Deci am si eu o intrebare despre Metin2 (nu vreau rasp de genu ii naspa lasa-te.eu nu joc mult metin2). Dar totusi intrebarea asta ma omoara pe mine. Ce sura credeti ca este mai bun arme magice sau magie neagra? Deci eu vreau sa stiu care ii mai bun pe un server privat, adica care se incadreaza mai bine si in pvp si pvm deci cu care poti sa si credti cat de cat dar sa rupi in dueluri. Dau funda pentru un raspuns care ma lamureste. happy

Răspuns Câştigător
| Shor a răspuns:

Pai arme magice nu te ajuta in dueluri te ajuta numai la crescut ca iti da un atac +45 la P dar magie neagra te ajuta si la dueluri si la crescut ca are flacara cu care omori chaiar daca nu esti asa de bun si mai ai un bonus care la p iti da +455 armura si restul sunt numai vraji de atac asta e tot daca team lamurit da-mi funda laughing

| Anonymm1597 explică (pentru Shor):

Poi shor in ptimu rand lama magica iti creste adacu in functie de int la fel si apararea in timp ce la Bm ai nevoie de inteligenta cu gramada ca-sa ai atac si aparare mare la magii

2 răspunsuri:
| stfnn a răspuns:

Sura AM este bun la crescut.
Sura BM este bun la dueluri.