| Nicholas2200 a răspuns:

Eu ti-l recomand pe asta: Mouse gaming SteelSeries Rival 100 Black deoarece e mai ieftin, are butoanele din partea stanga mai maricile si ma gandesc ca nu le poti apasa din greseala. Si celalalt este bun, intr-un coment cineva spune ca este bun pentru cs:go. Acum e la alegerea ta ambele sunt cam la fel de bune dar nu sunt sigur cat de confortabil e fiecare. Mai documenteaza-te despre ele si poate de decizi tu. Mult noroc!

3 răspunsuri:
| Nicholas2200 a răspuns:

Iati-l pe ala cu mai multi dpi si mai mult de 3 butoane pentru a face switch pe arme mai repede si asa mai departe. La mine primele 2 link-uri sunt inexistente deci nu iti pot spune exact. In locul tau nu l-as lua sigur pe cel de-al treilea atat iti pot spune.

| denisu123 explică (pentru Nicholas2200):

Am dat deja comanda de steelsereies 100 am vazut in multe review-uri unde este destul de laudat si bun pentru jocurile fps, mersi big grin.