| george2431 a întrebat:

Salut TPU,as vrea sa stiu daca in Romania se vand ochelari pentru gaming(Ochelari pentru Virtual Reality de folosit cu orice joc compatibil-gen pe jocuri de Steam etc.),si daca se vand, cam cat ar costa?
P.S:Site-ul de unde se cumpara sa livreze si in Bucuresti.

Răspuns Câştigător
| RocKzZ a răspuns:

Salut, le gasesti pe site-ul Oculus Rift ( iti las link mai jos ). Ochelarii costa 350$, mai ieftin nu gasesti, in Romania nu se vand. Se numesc Oculus si sunt foarte buni, din cate am auzit. Am jucat si eu la un prieten, arata exact ca in realitate mai ales cand jocuri jocurile First Person. Pretul este mai mult decat exagerat, dar fiind si noua inovatie. Eu zic sa mai astepti pana se ieftinesc si apar si in Romania. Cred ca aia livreaza si in Bucuresti, poti cauta si pe eBay, poate gasesti ceva mai ieftin. Uite aici site-ul cu ochelarii : https://www.oculus.com/order/. Funda? ^^

1 răspuns:
| sebiolgnet a răspuns:

Da exista si sunt de la E-boda