| anonim_4396 a întrebat:

Am primit ochelari pentru telefon...VR PRO VIRTUAL REALITY GLASSES... si as vrea sa stiu ce aplicatii mi-ar trebui sa vad ceva interesant sau daca ma pot uita la filme cu ei? Sau daca sunt buni de ceva. big grin

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Trebuie sa ai giroscop la telefon, da sunt multe aps in magain play

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Pai am j5... din cate am vazut trebuie imaginea impartita in 2 la filme ma pot uita si daca da cum

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i compatibil din pacate, ai nevoie de un s5, 6,7

4 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

De toate poti vedea! filme seriale! desene! filme xxx!

| aumih16 a răspuns:

Android! cica! e una din aplicatii! daca vrei sa o folosesti!