| FuNNy_8854 a întrebat:

As vrea sa stiu daca mai sunt alte optiuni sa faci credite la iMVU fara acelea de la hearn credits sau buy credits.MULTUMESC!

2 răspunsuri:
| Victor a răspuns:

Mai sunt si alte metode :ImVed. Intra aici :http://cablan3d.blogspot.com/2011/02/sant-graal-creditele-3.html
Subscrie prin E-mail si vei primi (in mod automat) noutatile pentru IMVU.Nu iuta sa confirmi (probalil in folderul Spam). BAFTA.

| ToxicMorphine a răspuns:

O alta optiune ar fi sa iti faci cont pe myYearbook de acolo sa inviti prieteni, obtinand lunch money.Acestia ii transformi in Imvu Credits!(10. 000L-500C)-Poti face decat 500 de credite pe zi! FUNDITA?