| xey a întrebat:

Buna,stie cineva cum pot sa fac credite pe imvu, in afara de buy credits sau earn credits? parca era ceva cu 5 chaturi, dar nu stiu cum sa o fac

funda

3 răspunsuri:
| AndreeeMariii a răspuns:

Aceea metoda de care zici tu cu 5 chaturi se numeste " refer a friend" si faci 1500happy.
Sau mai poti face si cu Meet Me.Pe amandoua le gasesti la Earn Credits sau daca ai Imvu nou " Free Credits".

| xey explică (pentru AndreeeMariii):

Imi dai siteul de la noul imvu? si cu refer a friend nu stiu

| xey explică (pentru AndreeeMariii):

Imi dai siteul de la noul imvu? eu nu stiu sa folosesc refer a friend, daca imi spui cum se foloseste, iti dau si un vot