| AdryaNnN123 a întrebat:

As vrea sa stiu daca pot rula Grand theft auto V pe urmatorul pc:
CPU: Intel core 2 quad q8400 2.66ghz
Placa video: nVIDIA geforce gt620
Ram: 8 GB ddr3
HDD: 500gb
Ofer fundita!
P.s: nu-mi spuneti sa intru pe game debate sau alte siteuri ca nu ma descurc... vreau doar raspunsul.
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| qMaduTzuu a răspuns:

Îți merge.Jocul e foarte bine configurat, chiar dacă e nou cere 4 GB RAM (minimum) și 8 pe Recomanded, procesoru îl duce fără dar și poate cât și despre placa video m-am informat și e de 1 GB, ceea ce e bine. Părerea mea că o să-ți meargă chiar bine jocul. Fundiță?:d

1 răspuns:
| Andrei02132 a răspuns:

Toate bune si frumoase pana la placa video...Din pacate placa ta video este cam slabuta, poti rula GTA 5 pe Low.
DOVADA : http://prntscr.com/79mrtc
Funda?