| kl4u a întrebat:

as vrea sa stiu daca puteti sa imi spuneti care este cel mai bun program de montaj/editare video. Adica daca stiti cumva ce programe folosesc Zmenta, Mickey Sau Tequilla ori Satana?

Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| DEOVERPASS a răspuns:

Salut, pentru montare iti trebuie o camera buna de preferabil HD
daca vrei sa filmezi la tine in calculator iti iei fraps cumparat daca vrei
si pentru editare windows movie maker trebuie sa ai win 7 neaparat pentru a folosi windows movie maker
atata stiu funda?