| So0uNd77 a întrebat:

Ce sfaturi imi puteti da pentru un vlog happy? am descarcat un program de editare numit videopad video editor dar nu prea stiu sa-l folosesc dau funda la cine ma ajuta multumesc!

1 răspuns:
| AlexDFY a răspuns:

Sall.Daca vrei sa te apuci de vlog, iti trebuie un program de editat mai bun decat video pad, cum ar fi Sony vegas pro 9, 10, 11 ( il am si e foarte bun).Ai nevoie de o camera cat de cat buna, si un loc unde sa filmezi.Nu te astepta sa faci 100000 de vizuri din prima.Pe youtube gasesti multe tutoriale despre editare, daca ai rabdare sa cauti, inveti. Daca in clipuri aduci si fete, o sa ai mai mult succes.Dar trebuie sa fi creativ.