| alyn93alyn a întrebat:

as vrea sa stiu de ce nu imi merge fifa 08 pe gameranger. am fisier original si nu imi merge cu nici unul de pe gameranger. multumesc!

1 răspuns:
| MariusS71 a răspuns:

Fii atent aici depinde cum nu iti merge? Daca se deschide fifa, si cand incepe meciul scrie conection lost atunci e de la fisier. Dar daca nici nu te lasa sa intri in fifa inseamna ca nu ai selectat fisierul cu fifa: Da-i la gameranger la Edit la Options alegi Games, cauti FIFA 2008, dai browse si cauti fisierul cu fifa( unde il ai instalat) si apoi selectezi Fifa 2008. exe (adica iconita cu care deschizi fifa cand intri pe single player sa te joci). Daca nu este nici una dintre aceste variante astept raspuns la raspunsul meu.