| Mitza1998 a întrebat:

TPU as vrea sa va adresez o intrebare : aceea e am intrat pe un sever de Conter-Stike 1.6 si acolo se auzea oameni vorbind si nu vorbeau niciunu era un plugin ceva nu stiu acesta avea ceva de genu cand scriai ex: "taci"=un sunet wav si as vrea sa fac si eu la fel daca puteti sa-mi dati un link va rog frumos.
Dau fundita la care imi spune cum sa fac mersi mult anticipat!

1 răspuns:
| MarikkDubstepLover a răspuns:

Tre sa descarci pluginul de pe internet si puteai si tu sa faci pe server. happy sau doar adminii puteau