| JayZei a întrebat:

mi-am facut un sv de cs si cand dau /admins imi apare tabelul ala cu gradurile si nu ma arata admin dar mi-am dat grad si tot dar stiu ca e un plugin! (cred ca e un pluginlaughing) Imi puteti spune numele pluginului si daca puteti sa-mi dati un link de download si sa imi ziceti un il bag as fi foarte recunoscator si dau funda + vot!

2 răspunsuri:
| Zuzu6235 a răspuns:

Avand in vedere ca te afli la categoria dragoste si sex, banuiesc ca vrei un raspuns pe masura. deci : recomand inserarea penisului in computer. laughing

| Rizer a răspuns:

Lasa funda, vezi ca ai gresit categoria si iti dau respins acum!