| Marius1902 a întrebat:

As vrea sa va intreb in cat fps pot juca cs:go cu urmatoarele componente:
-Procesor AMD (nush exact numele) 3. 0ghz echivalent cu un i3 sau poate chiar mai bun...
-O placa video 2054mb DDR3 128bit
-4GB Ram
As vrea sa imi spuneti cat fps as avea pe cs:go....Normal si Daca filmez.Si sa imi spuneti in ambele cazuri daca merge decent. fara lag?
Dau funda! Multumesc

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

"AMD (nu stiu exact numele) 3. 0ghz echivalent cu un i3 sau poate chiar mai bun" asta e o gluma foarte buna.
Zi exact despre ce procesor si ce placa video discutam, ca nu putem sa ghicim.

| Gonrax a răspuns:

Low: peste 60 si cand filmezi si cand joci, la medium cred ca la fel.
La high: 45-60, iar cand filmezi 30.