| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu o joaca interesanta online
am jucat css si jucam pe servere cu surf pentru ca imi placeau si apoi eram expert si mereu toti ma dadeau afara nu-mi placeau alte harti in afara de surf si m-am saturat sa ma de-a afara asa ca am sters css am jucat si MW2 si apoi am avut o problema si nu ma mai puteam juca imi apare un fel de eroare. Daca stiti cum sa rezolv problema cintactati-ma pe skype danu20011
sau spuneti-mi alte jocuri in care sa ma joc
am jucat si minecraft si m-am saturat si de el
spuneti-mi un joc sau daca stiti cum sa rezolv problema la MW2 contactati-ma pe skype danu20011

2 răspunsuri:
| TheFanta a răspuns:

Metin2 epical

| rafy21 a răspuns:

Tribalwars speed server(server triburile Speed): http://speed-wars.com/