| Tch_Pika_1995 a întrebat:

As vrea si eu sa imi fac SA-MP-ul la mine pe calculator dar nu gasesc pe internet GTA San Andreas(fara nici un mod)....adica peste tot dupa ce instalez imi cere sa introduc CD-ul. Daca imi puteti da un link de unde sa il iau si sa imi mearga. Multumesc anticipat! Funda la cel care ma ajuta

Răspuns Câştigător
| ??c??? a răspuns:

Hei.Chiar dacă îți cere cd-ul tu ai nevoie de crack.Crack-ul este shortcutul prin care pornești jocul.

http://fisierulmeu.ro/26ITDARIVB6P/Crack-GTA-San-Andreas-zip.html

Dacă nu merge primul downlaod încearcă-l pe al 2 lea.

Dai copy paste în folderul cu gta-ul tău.Cum ți-am zis se găesește shortucutul prin care pornești jocul adică imaginea cu, Carl purtând o șapcă sau ce e :))

Baftă!

| Tch_Pika_1995 explică (pentru ??c???):

Mersi!

| ??c??? a răspuns (pentru Tch_Pika_1995):

Nu ai pentru ce!