| anonim_4396 a întrebat:

As vrea si eu sa stiu cum cresc mai repede gradul pe Metin2Ro, am lvl 37 si sunt gradul "Prietenos". Aveti vreo idee cum sa cresc gradul mai repede? Dar una incercata si sigura.

Răspuns Câştigător
| KikroPSY a răspuns:

Stai shop sau omori oameni cu grad negativ sau te bati cu mobi. FUNDA PLS.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AnonimuszWss a răspuns:

Eu as vrea una care sa fac repede, adica sa nu stau shop ca intr-o ora sa fac 1 grad in plus.Sa bat moobi ar fi ceva iar cea cu agresiv...tot la fel,cam greu, iar cea cu boaba zen nu merge, daca esti agresiv si consumi o boaba zen te face grad 0.Acum mai lungesc un pic pana diseara.Pana 5 Aprile seara, daca nu gasesc un raspuns mai bine dau funda cuiva.

| The0nly a răspuns:

Te lupti cu salbatici, maimute, sau blestemati...

| Thunderstruck a răspuns:

Parerea mea(un umil jucator de level 76, server leonis) este ca ar trebui sa-ti iei semnul regelui intelept si manusa regelui intelept si sa te duci sa bati la bo, singur e cel mai bine. Eu zic sa nu-i asculti pe astia de-aici, sunt noobi care nu au ajuns in viata lor 70 sa faca un P si isi dau cu parerea...